Loading...
27/01
Canlı ( 50 )
logoBeşiktaş
1
logoAlanyaspor
0
27/01
Canlı ( IY )
logoGöztepe
2
logoBandırmaspor
1
27/01
22:30
logoRB Leipzig
-
logoStuttgart
-
27/01
23:00
logoLorient
-
logoRennes
-
27/01
Canlı ( 40 )
logoBologna
1
logoSpezia
0
27/01
22:45
logoLecce
-
logoSalernitana
-
27/01
23:00
logoAlmeria
-
logoEspanyol
-
27/01
03:00
logoAustin
-
logoFC Cincinnati
-
27/01
03:00
logoLos Angeles Galaxy
-
logoCharlotte
-
27/01
Canlı ( Ert. )
logoPodbrezova
0
logoLiptovsky Mikulas
0
27/01
Bitti
logoBotev Plovdiv
0
logoSpartak Moscow
1
27/01
Bitti
logoFK Partizan
0
logoAC Horsens
1
27/01
Bitti
logoKolomna
4
logoMashuk-KMV
4
27/01
Bitti
logoKızılyıldız
3
logoAustria Lustenau
2
27/01
Bitti
logoZenit Penza
4
logoZnamya Noginsk
4
27/01
Bitti
logoMakhachkala
4
logoSpartak Nalchik
0
27/01
13:00
logoArka Gdynia
-
logoStomil Olsztyn
-
27/01
Bitti
logoHamKam
0
logoKFUM Oslo
5
27/01
13:00
logoPFC Beroe
-
logoMakedonija GjP
-
27/01
Bitti
logoPuszcza Niepolomice
3
logoKS Wieczysta Krakow
0
27/01
Bitti
logoNK Bravo
1
logoHartberg
2
27/01
Bitti
logoRanders FC
5
logoSonderjyskE
1
27/01
15:00
logoDomzale
-
logoAluminij
-
27/01
Canlı ( Ert. )
logoMidtjylland
0
logoOdense
0
27/01
15:00
logoNotodden
-
logoOdds BK
-
27/01
Canlı ( Ert. )
logoTPS Turku
0
logoFC Jazz
0
27/01
15:00
logoValerenga
-
logoSarpsborg 08
-
27/01
Bitti
logoWisla Krakow
1
logoLASK Linz
3
27/01
Bitti
logoZaglebie Sosnowiec
3
logoRuzomberok
3
27/01
Bitti
logoRosenborg
1
logoTromsö
1
27/01
15:30
logoHebar 1918
-
logoKaspyi
-
27/01
15:30
logoPrishtina
-
logoLokomotiv Plovdiv
-
27/01
Bitti
logoBrommapojkarna
2
logoIK Sirius
1
27/01
16:00
logoBrondby
-
logoElfsborg
-
27/01
16:00
logoKristiansund BK
-
logoBrattvag IL
-
27/01
Bitti
logoLilleström
2
logoSandefjord
1
27/01
Bitti
logoPuszcza Niepolomice
2
logoKarpaty Krosno
1
27/01
Bitti
logoNaestved
2
logoB 93
2
27/01
Bitti
logoUnterhaching
2
logoRheindorf Altach
3
27/01
16:00
logoVarnsdorf
-
logoSlovan Liberec II
-
27/01
17:00
logoAustria Wien
-
logoFirst Vienna
-
27/01
17:00
logoBayern München II
-
logoBahlinger SC
-
27/01
17:00
logoCSKA Moscow
-
logoFK Partizan
-
27/01
17:00
logoCork City
-
logoDundalk
-
27/01
17:00
logoFleetwood Town
-
logoWaterford FC
-
27/01
17:00
logoHirnyk Kryvyi Rih
-
logoStruga
-
27/01
17:00
logoRadnicki Nis
-
logoMetalist 1925 Kharkiv
-
27/01
17:00
logoVozdovac
-
logoZemplin Michalovce
-
27/01
Bitti
logoMalmö FF
0
logoFC Nordsjaelland
1
27/01
17:30
logoKoper
-
logoShakhtar Donetsk
-
27/01
19:00
logoPhiladelphia Union
-
logoMinnesota United
-
27/01
19:00
logoStart
-
logoFlekkeroy
-
27/01
19:00
logoTraiskirchen
-
logoSV Horn
-
27/01
Bitti
logoTrencin
0
logoVyskov
0
27/01
Canlı ( 90 )
logoMannsdorf
0
logoFloridsdorfer AC
0
27/01
20:00
logoAustria Wien II
-
logoNeusiedl
-
27/01
Canlı ( 64 )
logoFürstenfeld
1
logoSturm Graz II
2
27/01
20:00
logoLafnitz
-
logoStripfing
-
27/01
20:00
logoUnion Gamlit
-
logoAllerheiligen
-
27/01
Canlı ( 36 )
logoFrohnhausen
0
logoWattenscheid 09
2
27/01
20:30
logoKapfenberger SV
-
logoKalsdorf
-
27/01
20:30
logoVilzing
-
logoASV Neumarkt
-
27/01
Canlı ( 9 )
logoBryne
0
logoMandalskameratene
0
27/01
21:00
logoGurten
-
logoBlau-Weiss Linz
-
27/01
21:00
logoHeeslinger SC
-
logoSW Rehden
-
27/01
Canlı ( 9 )
logoSandnes Ulf
0
logoViking
0
27/01
21:30
logoBremer SV
-
logoHemelingen
-
27/01
22:30
logoAthlone Town
-
logoSligo Rovers
-
featured

A Milli Kadın Hentbol Takımı, İngiltere mesaisine başlıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

A Milli Kadın Hentbol Takımı, THF Spor Kompleksi’nde İngiltere ile ilk maçı 5 Kasım Cumartesi günü, ikinci maçı da 6 Kasım Pazar günü oynayacak. Her iki karşılaşma da saat 19.00’da başlayacak. Milliler, tur atlamaları halinde Play-off’a yükselecek ve rakibi olacak ülke milli takımı ile 7-8 Nisan ve 11-12 Nisan 2023 tarihlerinde karşılaşacak.

A Milli Kadın Hentbol Takımı hazırlık kampı kadrosu şöyle:

Kaleci: Merve Durdu (Kastamonu Bld GSK), Halime İslamoğlu (İzmir B. Bld SK), Yaren Berfe Göker (Kastamonu Bld GSK)

Sol Kanat: Kübra Sarıkaya (Kastamonu Bld GSK), Elif Sıla Aydın (Konyaaltı Bld GSK), Tuana Akman (Totemcard Adasokağı SK)

Sağ Kanat: Emine Gökdemir (Kastamonu Bld GSK) Bilge Nur Öztürk (Konyaaltı Bld GSK), Zeynep Nur Ulukoz (Görele Belediyesi SK), Merve Özkaşıkçı (Yenimahalle Bld SK)

Sol Oyun Kurucu: Neslihan Çalışkan (Kastamonu Bld GSK), Betül Yılmaz (Kastamonu Bld GSK), Aslı İskit Çalışkan (Cs Magura), Eda Nur Çetin (Konyaaltı Bld SK), Atiye Gülseven (Yozgat Asp SK)

Orta Oyun Kurucu: Gülcan Tügel (Yenimahalle Bld SK), Yasemin Şahin (Konyaaltı Bld SK), Dönegül Bozdoğan (Konyaaltı Bld SK),

Sağ Oyun Kurucu: Beyza Karaçam (IFK Kristianstad), Merve Özbolluk (Üsküdar Bld SK)

Pivot: Nurceren Akgün Göktepe (Kastamonu Bld GSK), Ceren Demirçelen (Kastamonu Bld GSK)

Teknik Kadro: Costica Buceschi (Başantrenör), Mehmet Serkan İnci (Antrenör), İlker Kurtulmuş (Performans Antrenörü), Abdullah Sinan Akoğlu (Fizyoterapist), Cenk Uzunca (Masör), Bora Serter (Takım menajeri)

DHA

A Milli Kadın Hentbol Takımı, İngiltere mesaisine başlıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin ve kripto haberleri barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored