Loading...
04/02
13:30
logoMKE Ankaragücü
-
logoFatih Karagümrük
-
04/02
16:00
logoSivasspor
-
logoBeşiktaş
-
04/02
19:00
logoAntalyaspor
-
logoGaziantep FK
-
04/02
13:30
logoBandırmaspor
-
logoDenizlispor
-
04/02
13:30
logoErzurumspor FK
-
logoTuzlaspor
-
04/02
16:00
logoBoluspor
-
logoPendikspor
-
04/02
19:00
logoÇaykur Rizespor
-
logoYeni Malatyaspor
-
04/02
15:30
logoEverton
-
logoArsenal
-
04/02
18:00
logoBrighton & Hove Albion
-
logoBournemouth
-
04/02
18:00
logoAston Villa
-
logoLeicester City
-
04/02
18:00
logoWolverhampton
-
logoLiverpool
-
04/02
18:00
logoBrentford
-
logoSouthampton
-
04/02
18:00
logoManchester United
-
logoCrystal Palace
-
04/02
20:30
logoNewcastle United
-
logoWest Ham United
-
04/02
17:30
logoUnion Berlin
-
logoMainz 05
-
04/02
17:30
logoBorussia Dortmund
-
logoFreiburg
-
04/02
17:30
logoEintracht Frankfurt
-
logoHertha Berlin
-
04/02
17:30
logoKöln
-
logoRB Leipzig
-
04/02
17:30
logoBochum
-
logoHoffenheim
-
04/02
20:30
logoMönchengladbach
-
logoSchalke 04
-
04/02
19:00
logoPSG
-
logoToulouse
-
04/02
21:00
logoTroyes
-
logoLyon
-
04/02
23:00
logoRennes
-
logoLille
-
04/02
18:30
logoSanta Clara
-
logoBoavista
-
04/02
21:00
logoBenfica
-
logoCasa Pia
-
04/02
23:30
logoEstoril
-
logoVitoria Guimaraes
-
04/02
17:00
logoCremonese
-
logoLecce
-
04/02
20:00
logoRoma
-
logoEmpoli
-
04/02
22:45
logoSassuolo
-
logoAtalanta
-
04/02
16:00
logoEspanyol
-
logoOsasuna
-
04/02
18:15
logoElche
-
logoVillarreal
-
04/02
20:30
logoAtletico Madrid
-
logoGetafe
-
04/02
23:00
logoReal Betis
-
logoCelta Vigo
-
04/02
15:30
logoRotherham United
-
logoSheffield United
-
04/02
15:30
logoNorwich City
-
logoBurnley
-
04/02
18:00
logoPreston North End
-
logoBristol City
-
04/02
18:00
logoHull City
-
logoCardiff City
-
04/02
18:00
logoHuddersfield Town
-
logoQueens Park Rangers
-
04/02
18:00
logoMillwall
-
logoSunderland
-
04/02
18:00
logoReading
-
logoWatford
-
04/02
18:00
logoLuton Town
-
logoStoke City
-
04/02
18:00
logoMiddlesbrough
-
logoBlackpool
-
04/02
18:00
logoSwansea City
-
logoBirmingham
-
04/02
03:00
logoAtlante
-
logoAtlanta United
-
04/02
03:00
logoAustin
-
logoEl Paso Locomotive
-
04/02
03:00
logoCSKA 1948 Sofia
-
logoSpartak Pleven
-
04/02
Canlı ( Ert. )
logoCSKA Moscow
0
logoShkupi
0
04/02
Canlı ( Ert. )
logoCSKA Moscow
0
logoVejle
0
04/02
03:00
logoEintracht Trier
-
logoFola Esch
-
04/02
03:00
logoElfsborg
-
logoFC Copenhagen
-
04/02
03:00
logoFC Lviv
-
logoNasaf Qarshi
-
04/02
03:00
logoFC Nordsjaelland
-
logoFC Sheriff
-
04/02
03:00
logoFK Orenburg
-
logoCSKA Moscow
-
04/02
03:00
logoFK Sarajevo
-
logoMinai
-
04/02
03:00
logoFS Jelgava
-
logoRigas Skola
-
04/02
03:00
logoGornik Leczna
-
logoLegionovia Legionowo
-
04/02
Canlı ( Ert. )
logoHobro IK
0
logoThisted
0
04/02
03:00
logoHomburg
-
logoHertha Wiesbach
-
04/02
03:00
logoLokomotiv Sofia 1929
-
logoSportist Svoge
-
04/02
03:00
logoMotor Lublin
-
logoGornik Leczna
-
04/02
03:00
logoResovia Rzeszow
-
logoSileks
-
04/02
Canlı ( Ert. )
logoRoskilde
0
logoFC Helsingor
0
04/02
03:00
logoSt Patricks
-
logoSligo Rovers
-
04/02
03:00
logoSturm Graz II
-
logoIlirija
-
04/02
03:00
logoVeres Rivne
-
logoPyunik
-
04/02
03:00
logoZaglebie Sosnowiec
-
logoLiptovsky Mikulas
-
04/02
03:00
logoZalgiris Vilnius
-
logoVelez Mostar
-
04/02
05:00
logoVissel Kobe
-
logoMatsumoto Yamaga
-
04/02
10:00
logoMoreton Bay United Jets
-
logoBrisbane City
-
04/02
12:00
logoArsenal Dzyarzhynsk
-
logoOstrovets FC
-
04/02
12:00
logoBotev Vratsa
-
logoBotev Plovdiv
-
04/02
12:00
logoHradec Kralove II
-
logoVysoke Myto
-
04/02
12:00
logoIMT Novi Beograd
-
logoRad Beograd
-
04/02
12:00
logoRochedale Rovers
-
logoGold Coast United
-
04/02
12:00
logoSC Weiz
-
logoTuS Heiligenkreuz
-
04/02
12:00
logoSigma Olomouc II
-
logoSlovan Rosice
-
04/02
12:00
logoSlovan Duslo Sala
-
logoRaca
-
04/02
12:00
logoTrinec
-
logoFrydek-Mistek
-
04/02
12:30
logoBlansko
-
logoStart Brno
-
04/02
12:30
logoFK Kosice
-
logoPodbrezova
-
04/02
12:30
logoTatran Presov
-
logoPodbrezova
-
04/02
13:00
logoArka Gdynia
-
logoRadunia Stezyca
-
04/02
13:00
logoAtlas Delmenhorst
-
logoHansa Friesoythe
-
04/02
13:00
logoBATE Borisov
-
logoEnergetik-BGU Minsk
-
04/02
13:00
logoBeltinci
-
logoBistrica
-
04/02
13:00
logoBenesov
-
logoGraffin Vlasim
-
04/02
13:00
logoCSA Steaua Bucureşti
-
logoMetaloglobus
-
04/02
13:00
logoChrobry Glogow II
-
logoMiedz Legnica II
-
04/02
13:00
logoChrudim
-
logoViktoria Zizkov
-
04/02
13:00
logoDinamo Bucarest
-
logoBlejoi Vispeşti
-
04/02
13:00
logoDnepr Mogilev
-
logoBelshina
-
04/02
13:00
logoDomzale
-
logoRukh Vynnyky
-
04/02
13:00
logoDukla Prag
-
logoSlovan Velvary
-
04/02
13:00
logoFC Minsk
-
logoSmorgon
-
04/02
13:00
logoFC Volna Pinsk
-
logoSlutsk
-
04/02
13:00
logoGwarek Tarnowskie Góry
-
logoKluczbork
-
04/02
13:00
logoHutnik Krakow
-
logoOdra Wodzislaw
-
04/02
13:00
logoJihlava
-
logoSlavia Prag II
-
04/02
13:00
logoKFUM Oslo
-
logoSandefjord
-
04/02
13:00
logoKolding IF
-
logoDalum
-
04/02
13:00
logoMetalurgistul Cugir
-
logoViitorul Şelimbar
-
04/02
13:00
logoSandecja Nowy Sacz
-
logoGarbarnia Krakow
-
04/02
13:00
logoTychy 71
-
logoKatowice
-
04/02
13:00
logoVarnsdorf
-
logoTeplice II
-
04/02
13:00
logoViitorul Şimian
-
logoViitorul Tg. Jiu
-
04/02
13:00
logoVitebsk
-
logoNaftan Novopolotsk
-
04/02
13:00
logoVyskov
-
logoUnicov
-
04/02
13:30
logoHellerup IK
-
logoVanlose
-
04/02
13:30
logoSalzburg
-
logoGrazer AK
-
04/02
13:30
logoSkive IK
-
logoHolstebro BK
-
04/02
14:00
logoBronshoj BK
-
logoFA 2000
-
04/02
14:00
logoFirst Vienna
-
logoNeusiedl
-
04/02
14:00
logoGAIS
-
logoVarbergs
-
04/02
14:00
logoIsmaning
-
logoBuchbach
-
04/02
14:00
logoKalisz
-
logoJarota Jarocin
-
04/02
14:00
logoKauno Zalgiris
-
logoHegelmann Litauen
-
04/02
14:00
logoOdra Opole
-
logoPolonia Bytom
-
04/02
14:00
logoPogon Siedlce
-
logoPogon Grodzisk Mazowiecki
-
04/02
14:00
logoRuch Chorzow
-
logoJastrzebie Zdroj
-
04/02
14:00
logoShelbourne
-
logoBray Wanderers
-
04/02
14:30
logoIshøj
-
logoAvarta
-
04/02
15:00
logoArka Gdynia
-
logoGryf Wejherowo
-
04/02
15:00
logoDinamo Minsk
-
logoSlavia Mozyr
-
04/02
15:00
logoFK Pardubice II
-
logoZaglebie Lubin II
-
04/02
15:00
logoIK Brage
-
logoÖrebro
-
04/02
15:00
logoJönköpings Södra
-
logoHelsingborgs IF
-
04/02
15:00
logoKFC Komarno
-
logoKalna Nad Hronom
-
04/02
15:00
logoKjelsas
-
logoUllensaker / Kisa
-
04/02
15:00
logoLehnerz
-
logoMainz 05 II
-
04/02
15:00
logoMetta / LU Riga
-
logoFA Siauliai
-
04/02
Canlı ( Ert. )
logoShamrock Rovers
0
logoWaterford FC
0
04/02
15:00
logoSteinbach
-
logoHanau
-
04/02
15:00
logoStrommen
-
logoLorenskog
-
04/02
15:00
logoVejle
-
logoBorac Banja Luka
-
04/02
15:00
logoZilina
-
logoKarvina
-
04/02
15:00
logoZlate Moravce
-
logoPetrzalka
-
04/02
15:30
logoB 93
-
logoHillerod
-
04/02
15:30
logoCherno More Varna
-
logoDobrudzha 1919
-
04/02
16:00
logoAnsbach 09
-
logoGreuther Fürth II
-
04/02
16:00
logoBalingen
-
logoStuttgarter Kickers
-
04/02
16:00
logoBissingen
-
logoSGV Freiberg
-
04/02
16:00
logoChrobry Glogow
-
logoLech Poznan II
-
04/02
16:00
logoEichstatt
-
logoASV Neumarkt
-
04/02
Canlı ( Ert. )
logoEichstatt
0
logoDJK Bamberg
0
04/02
16:00
logoGorica
-
logoAluminij
-
04/02
16:00
logoHartberg
-
logoSpartak Trnava
-
04/02
16:00
logoHeimstetten
-
logoSchwaben Augsburg
-
04/02
16:00
logoHessen Kassel
-
logoBaunatal
-
04/02
16:00
logoIFK Varnamo
-
logoTrelleborgs FF
-
04/02
16:00
logoJerv
-
logoFlekkeroy
-
04/02
16:00
logoKickers Offenbach
-
logoFC Giessen
-
04/02
16:00
logoKongsvinger
-
logoFredrikstad
-
04/02
16:00
logoKriens
-
logoLugano II
-
04/02
16:00
logoMjondalen
-
logoGrorud IL
-
04/02
16:00
logoNürnberg II
-
logoHoffenheim II
-
04/02
16:00
logoRuzomberok
-
logoPuszcza Niepolomice
-
04/02
16:00
logoSchweinfurt
-
logoWürzburger FV
-
04/02
16:00
logoSkeid
-
logoMoss
-
04/02
16:00
logoTuS RW Koblenz
-
logoSwift Hesperange
-
04/02
16:00
logoViktoria Aschaffenburg
-
logoFSV Frankfurt
-
04/02
16:00
logoWacker Burghausen
-
logoTürkgücü München
-
04/02
16:00
logoWaldhof Mannheim II
-
logoPirmasens
-
04/02
16:00
logoWeiden
-
logoVilzing
-
04/02
16:00
logoWormatia Worms
-
logoBasara Mainz
-
04/02
16:00
logoWürzburger Kickers
-
logoAalen
-
04/02
16:30
logoEintracht Karlsfeld
-
logoPipinsried
-
04/02
16:30
logoSt. Pölten
-
logoTeam Wiener Linien
-
04/02
17:00
logoAbtswind
-
logoAubstadt
-
04/02
17:00
logoArsenal Tula
-
logoSloga Doboj
-
04/02
17:00
logoBaltyk Gdynia
-
logoStolem Gniewino
-
04/02
17:00
logoBryne
-
logoSandnes Ulf
-
04/02
17:00
logoDeutschlandsberger SC
-
logoSturm Graz II
-
04/02
17:00
logoHammarby
-
logoBrann
-
04/02
17:00
logoMAS Taborsko
-
logoPribram
-
04/02
17:00
logoNorrby IF
-
logoFalkenbergs FF
-
04/02
17:00
logoSkalica
-
logoLisen
-
04/02
17:00
logoVasteras SK FK
-
logoBrommapojkarna
-
04/02
17:00
logoÖsters
-
logoSkövde AIK
-
04/02
17:30
logoDinamo Minsk
-
logoGomel
-
04/02
18:00
logoHartberg
-
logoSt. Anna
-
04/02
18:00
logoHaugesund
-
logoVard Haugesund
-
04/02
18:00
logoJahn Regensburg II
-
logoHankofen-Hailing
-
04/02
18:00
logoNew York City FC
-
logoLos Angeles Galaxy
-
04/02
18:00
logoSan Jose Earthquakes
-
logoMonterey Bay
-
04/02
18:00
logoSilkeborg IF
-
logoNorrköping
-
04/02
18:00
logoUtsiktens BK
-
logoÖrgryte
-
04/02
18:30
logoSonderjyskE
-
logoLandskrona
-
04/02
19:00
logoKremser SC
-
logoAmstetten
-
04/02
19:00
logoShelbourne
-
logoTreaty United
-
04/02
20:00
logoFC Nordsjaelland
-
logoMetalist 1925 Kharkiv
-
04/02
20:00
logoFK Riteriai
-
logoFK Panevezys
-
04/02
20:00
logoSuduva
-
logoGarliava
-
04/02
20:00
logoTlaxcala
-
logoHouston Dynamo
-
04/02
20:30
logoColumbus Crew
-
logoPittsburgh Riverhounds
-
04/02
20:30
logoIngolstadt II
-
logoRain / Lech
-
04/02
Canlı ( Ert. )
logoGalway United
0
logoShamrock Rovers
0
04/02
22:00
logoVancouver Whitecaps
-
logoCharlotte
-
04/02
23:00
logoLDU Quito
-
logoAucas
-
04/02
23:00
logoSporting Kansas City
-
logoLouisville City
-
featured

Ahmet Avni Atayol: “Arda bizim çocuğumuz”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altay forması giyen Arda Gezer, geçtiğimiz hafta oynanan Denizlispor müsabakasının kadrosuna alınmamıştı. Bunun sebebi ise oyuncunun menajeri ve kulüp arasında anlaşmazlıkların olduğu ortaya çıktı.

Durum hakkında Altay Basın Sözcüsü ve Başkan Yardımcısı Ahmet Avni Atayol, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Genç oyuncumuz Arda Gezer’in kadro dışı bırakıldığı haberlerine ilişkin olarak; kendisiyle sözleşme uzatma görüşmeleri sırasında menajer bağlantılı ufak bir pürüz yaşandı. O nedenle Denizlispor maçı kadrosuna alınmadı, ancak antrenmanlara devam ediyor. Gençlikte küçük hatalar olur, ama Arda bizim çocuğumuz. Bu pürüz en kısa sürede çözülüp ‘Umut’ sezonumuzda kendisine düşen katkıyı katkı vermeye edecektir. Kadromuzdaki her bir çocuğumuz, her bir oyuncumuz bizim için çok değerlidir. Hepsine sahip çıkalım.” (İHA)

Ahmet Avni Atayol: “Arda bizim çocuğumuz”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin ve kripto haberleri barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored