Loading...
04/02
13:30
logoMKE Ankaragücü
-
logoFatih Karagümrük
-
04/02
16:00
logoSivasspor
-
logoBeşiktaş
-
04/02
19:00
logoAntalyaspor
-
logoGaziantep FK
-
04/02
13:30
logoBandırmaspor
-
logoDenizlispor
-
04/02
13:30
logoErzurumspor FK
-
logoTuzlaspor
-
04/02
16:00
logoBoluspor
-
logoPendikspor
-
04/02
19:00
logoÇaykur Rizespor
-
logoYeni Malatyaspor
-
04/02
15:30
logoEverton
-
logoArsenal
-
04/02
18:00
logoBrighton & Hove Albion
-
logoBournemouth
-
04/02
18:00
logoAston Villa
-
logoLeicester City
-
04/02
18:00
logoWolverhampton
-
logoLiverpool
-
04/02
18:00
logoBrentford
-
logoSouthampton
-
04/02
18:00
logoManchester United
-
logoCrystal Palace
-
04/02
20:30
logoNewcastle United
-
logoWest Ham United
-
04/02
17:30
logoUnion Berlin
-
logoMainz 05
-
04/02
17:30
logoBorussia Dortmund
-
logoFreiburg
-
04/02
17:30
logoEintracht Frankfurt
-
logoHertha Berlin
-
04/02
17:30
logoKöln
-
logoRB Leipzig
-
04/02
17:30
logoBochum
-
logoHoffenheim
-
04/02
20:30
logoMönchengladbach
-
logoSchalke 04
-
04/02
19:00
logoPSG
-
logoToulouse
-
04/02
21:00
logoTroyes
-
logoLyon
-
04/02
23:00
logoRennes
-
logoLille
-
04/02
18:30
logoSanta Clara
-
logoBoavista
-
04/02
21:00
logoBenfica
-
logoCasa Pia
-
04/02
23:30
logoEstoril
-
logoVitoria Guimaraes
-
04/02
17:00
logoCremonese
-
logoLecce
-
04/02
20:00
logoRoma
-
logoEmpoli
-
04/02
22:45
logoSassuolo
-
logoAtalanta
-
04/02
16:00
logoEspanyol
-
logoOsasuna
-
04/02
18:15
logoElche
-
logoVillarreal
-
04/02
20:30
logoAtletico Madrid
-
logoGetafe
-
04/02
23:00
logoReal Betis
-
logoCelta Vigo
-
04/02
15:30
logoRotherham United
-
logoSheffield United
-
04/02
15:30
logoNorwich City
-
logoBurnley
-
04/02
18:00
logoPreston North End
-
logoBristol City
-
04/02
18:00
logoHull City
-
logoCardiff City
-
04/02
18:00
logoHuddersfield Town
-
logoQueens Park Rangers
-
04/02
18:00
logoMillwall
-
logoSunderland
-
04/02
18:00
logoReading
-
logoWatford
-
04/02
18:00
logoLuton Town
-
logoStoke City
-
04/02
18:00
logoMiddlesbrough
-
logoBlackpool
-
04/02
18:00
logoSwansea City
-
logoBirmingham
-
04/02
03:00
logoAtlante
-
logoAtlanta United
-
04/02
03:00
logoAustin
-
logoEl Paso Locomotive
-
04/02
03:00
logoCSKA 1948 Sofia
-
logoSpartak Pleven
-
04/02
Canlı ( Ert. )
logoCSKA Moscow
0
logoShkupi
0
04/02
Canlı ( Ert. )
logoCSKA Moscow
0
logoVejle
0
04/02
03:00
logoEintracht Trier
-
logoFola Esch
-
04/02
03:00
logoElfsborg
-
logoFC Copenhagen
-
04/02
03:00
logoFC Lviv
-
logoNasaf Qarshi
-
04/02
03:00
logoFC Nordsjaelland
-
logoFC Sheriff
-
04/02
03:00
logoFK Orenburg
-
logoCSKA Moscow
-
04/02
03:00
logoFK Sarajevo
-
logoMinai
-
04/02
03:00
logoFS Jelgava
-
logoRigas Skola
-
04/02
03:00
logoGornik Leczna
-
logoLegionovia Legionowo
-
04/02
Canlı ( Ert. )
logoHobro IK
0
logoThisted
0
04/02
03:00
logoHomburg
-
logoHertha Wiesbach
-
04/02
03:00
logoLokomotiv Sofia 1929
-
logoSportist Svoge
-
04/02
03:00
logoMotor Lublin
-
logoGornik Leczna
-
04/02
03:00
logoResovia Rzeszow
-
logoSileks
-
04/02
Canlı ( Ert. )
logoRoskilde
0
logoFC Helsingor
0
04/02
03:00
logoSt Patricks
-
logoSligo Rovers
-
04/02
03:00
logoSturm Graz II
-
logoIlirija
-
04/02
03:00
logoVeres Rivne
-
logoPyunik
-
04/02
03:00
logoZaglebie Sosnowiec
-
logoLiptovsky Mikulas
-
04/02
03:00
logoZalgiris Vilnius
-
logoVelez Mostar
-
04/02
05:00
logoVissel Kobe
-
logoMatsumoto Yamaga
-
04/02
10:00
logoMoreton Bay United Jets
-
logoBrisbane City
-
04/02
12:00
logoArsenal Dzyarzhynsk
-
logoOstrovets FC
-
04/02
12:00
logoBotev Vratsa
-
logoBotev Plovdiv
-
04/02
12:00
logoHradec Kralove II
-
logoVysoke Myto
-
04/02
12:00
logoIMT Novi Beograd
-
logoRad Beograd
-
04/02
12:00
logoRochedale Rovers
-
logoGold Coast United
-
04/02
12:00
logoSC Weiz
-
logoTuS Heiligenkreuz
-
04/02
12:00
logoSigma Olomouc II
-
logoSlovan Rosice
-
04/02
12:00
logoSlovan Duslo Sala
-
logoRaca
-
04/02
12:00
logoTrinec
-
logoFrydek-Mistek
-
04/02
12:30
logoBlansko
-
logoStart Brno
-
04/02
12:30
logoFK Kosice
-
logoPodbrezova
-
04/02
12:30
logoTatran Presov
-
logoPodbrezova
-
04/02
13:00
logoArka Gdynia
-
logoRadunia Stezyca
-
04/02
13:00
logoAtlas Delmenhorst
-
logoHansa Friesoythe
-
04/02
13:00
logoBATE Borisov
-
logoEnergetik-BGU Minsk
-
04/02
13:00
logoBeltinci
-
logoBistrica
-
04/02
13:00
logoBenesov
-
logoGraffin Vlasim
-
04/02
13:00
logoCSA Steaua Bucureşti
-
logoMetaloglobus
-
04/02
13:00
logoChrobry Glogow II
-
logoMiedz Legnica II
-
04/02
13:00
logoChrudim
-
logoViktoria Zizkov
-
04/02
13:00
logoDinamo Bucarest
-
logoBlejoi Vispeşti
-
04/02
13:00
logoDnepr Mogilev
-
logoBelshina
-
04/02
13:00
logoDomzale
-
logoRukh Vynnyky
-
04/02
13:00
logoDukla Prag
-
logoSlovan Velvary
-
04/02
13:00
logoFC Minsk
-
logoSmorgon
-
04/02
13:00
logoFC Volna Pinsk
-
logoSlutsk
-
04/02
13:00
logoGwarek Tarnowskie Góry
-
logoKluczbork
-
04/02
13:00
logoHutnik Krakow
-
logoOdra Wodzislaw
-
04/02
13:00
logoJihlava
-
logoSlavia Prag II
-
04/02
13:00
logoKFUM Oslo
-
logoSandefjord
-
04/02
13:00
logoKolding IF
-
logoDalum
-
04/02
13:00
logoMetalurgistul Cugir
-
logoViitorul Şelimbar
-
04/02
13:00
logoSandecja Nowy Sacz
-
logoGarbarnia Krakow
-
04/02
13:00
logoTychy 71
-
logoKatowice
-
04/02
13:00
logoVarnsdorf
-
logoTeplice II
-
04/02
13:00
logoViitorul Şimian
-
logoViitorul Tg. Jiu
-
04/02
13:00
logoVitebsk
-
logoNaftan Novopolotsk
-
04/02
13:00
logoVyskov
-
logoUnicov
-
04/02
13:30
logoHellerup IK
-
logoVanlose
-
04/02
13:30
logoSalzburg
-
logoGrazer AK
-
04/02
13:30
logoSkive IK
-
logoHolstebro BK
-
04/02
14:00
logoBronshoj BK
-
logoFA 2000
-
04/02
14:00
logoFirst Vienna
-
logoNeusiedl
-
04/02
14:00
logoGAIS
-
logoVarbergs
-
04/02
14:00
logoIsmaning
-
logoBuchbach
-
04/02
14:00
logoKalisz
-
logoJarota Jarocin
-
04/02
14:00
logoKauno Zalgiris
-
logoHegelmann Litauen
-
04/02
14:00
logoOdra Opole
-
logoPolonia Bytom
-
04/02
14:00
logoPogon Siedlce
-
logoPogon Grodzisk Mazowiecki
-
04/02
14:00
logoRuch Chorzow
-
logoJastrzebie Zdroj
-
04/02
14:00
logoShelbourne
-
logoBray Wanderers
-
04/02
14:30
logoIshøj
-
logoAvarta
-
04/02
15:00
logoArka Gdynia
-
logoGryf Wejherowo
-
04/02
15:00
logoDinamo Minsk
-
logoSlavia Mozyr
-
04/02
15:00
logoFK Pardubice II
-
logoZaglebie Lubin II
-
04/02
15:00
logoIK Brage
-
logoÖrebro
-
04/02
15:00
logoJönköpings Södra
-
logoHelsingborgs IF
-
04/02
15:00
logoKFC Komarno
-
logoKalna Nad Hronom
-
04/02
15:00
logoKjelsas
-
logoUllensaker / Kisa
-
04/02
15:00
logoLehnerz
-
logoMainz 05 II
-
04/02
15:00
logoMetta / LU Riga
-
logoFA Siauliai
-
04/02
Canlı ( Ert. )
logoShamrock Rovers
0
logoWaterford FC
0
04/02
15:00
logoSteinbach
-
logoHanau
-
04/02
15:00
logoStrommen
-
logoLorenskog
-
04/02
15:00
logoVejle
-
logoBorac Banja Luka
-
04/02
15:00
logoZilina
-
logoKarvina
-
04/02
15:00
logoZlate Moravce
-
logoPetrzalka
-
04/02
15:30
logoB 93
-
logoHillerod
-
04/02
15:30
logoCherno More Varna
-
logoDobrudzha 1919
-
04/02
16:00
logoAnsbach 09
-
logoGreuther Fürth II
-
04/02
16:00
logoBalingen
-
logoStuttgarter Kickers
-
04/02
16:00
logoBissingen
-
logoSGV Freiberg
-
04/02
16:00
logoChrobry Glogow
-
logoLech Poznan II
-
04/02
16:00
logoEichstatt
-
logoASV Neumarkt
-
04/02
Canlı ( Ert. )
logoEichstatt
0
logoDJK Bamberg
0
04/02
16:00
logoGorica
-
logoAluminij
-
04/02
16:00
logoHartberg
-
logoSpartak Trnava
-
04/02
16:00
logoHeimstetten
-
logoSchwaben Augsburg
-
04/02
16:00
logoHessen Kassel
-
logoBaunatal
-
04/02
16:00
logoIFK Varnamo
-
logoTrelleborgs FF
-
04/02
16:00
logoJerv
-
logoFlekkeroy
-
04/02
16:00
logoKickers Offenbach
-
logoFC Giessen
-
04/02
16:00
logoKongsvinger
-
logoFredrikstad
-
04/02
16:00
logoKriens
-
logoLugano II
-
04/02
16:00
logoMjondalen
-
logoGrorud IL
-
04/02
16:00
logoNürnberg II
-
logoHoffenheim II
-
04/02
16:00
logoRuzomberok
-
logoPuszcza Niepolomice
-
04/02
16:00
logoSchweinfurt
-
logoWürzburger FV
-
04/02
16:00
logoSkeid
-
logoMoss
-
04/02
16:00
logoTuS RW Koblenz
-
logoSwift Hesperange
-
04/02
16:00
logoViktoria Aschaffenburg
-
logoFSV Frankfurt
-
04/02
16:00
logoWacker Burghausen
-
logoTürkgücü München
-
04/02
16:00
logoWaldhof Mannheim II
-
logoPirmasens
-
04/02
16:00
logoWeiden
-
logoVilzing
-
04/02
16:00
logoWormatia Worms
-
logoBasara Mainz
-
04/02
16:00
logoWürzburger Kickers
-
logoAalen
-
04/02
16:30
logoEintracht Karlsfeld
-
logoPipinsried
-
04/02
16:30
logoSt. Pölten
-
logoTeam Wiener Linien
-
04/02
17:00
logoAbtswind
-
logoAubstadt
-
04/02
17:00
logoArsenal Tula
-
logoSloga Doboj
-
04/02
17:00
logoBaltyk Gdynia
-
logoStolem Gniewino
-
04/02
17:00
logoBryne
-
logoSandnes Ulf
-
04/02
17:00
logoDeutschlandsberger SC
-
logoSturm Graz II
-
04/02
17:00
logoHammarby
-
logoBrann
-
04/02
17:00
logoMAS Taborsko
-
logoPribram
-
04/02
17:00
logoNorrby IF
-
logoFalkenbergs FF
-
04/02
17:00
logoSkalica
-
logoLisen
-
04/02
17:00
logoVasteras SK FK
-
logoBrommapojkarna
-
04/02
17:00
logoÖsters
-
logoSkövde AIK
-
04/02
17:30
logoDinamo Minsk
-
logoGomel
-
04/02
18:00
logoHartberg
-
logoSt. Anna
-
04/02
18:00
logoHaugesund
-
logoVard Haugesund
-
04/02
18:00
logoJahn Regensburg II
-
logoHankofen-Hailing
-
04/02
18:00
logoNew York City FC
-
logoLos Angeles Galaxy
-
04/02
18:00
logoSan Jose Earthquakes
-
logoMonterey Bay
-
04/02
18:00
logoSilkeborg IF
-
logoNorrköping
-
04/02
18:00
logoUtsiktens BK
-
logoÖrgryte
-
04/02
18:30
logoSonderjyskE
-
logoLandskrona
-
04/02
19:00
logoKremser SC
-
logoAmstetten
-
04/02
19:00
logoShelbourne
-
logoTreaty United
-
04/02
20:00
logoFC Nordsjaelland
-
logoMetalist 1925 Kharkiv
-
04/02
20:00
logoFK Riteriai
-
logoFK Panevezys
-
04/02
20:00
logoSuduva
-
logoGarliava
-
04/02
20:00
logoTlaxcala
-
logoHouston Dynamo
-
04/02
20:30
logoColumbus Crew
-
logoPittsburgh Riverhounds
-
04/02
20:30
logoIngolstadt II
-
logoRain / Lech
-
04/02
Canlı ( Ert. )
logoGalway United
0
logoShamrock Rovers
0
04/02
22:00
logoVancouver Whitecaps
-
logoCharlotte
-
04/02
23:00
logoLDU Quito
-
logoAucas
-
04/02
23:00
logoSporting Kansas City
-
logoLouisville City
-
featured

Batu Anlar, Galatasaray’a transfer oldu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2021-2022 sezonunda potada elde ettiği başarılarıyla göz dolduran Şehitkamil Belediye Spor Kulübü, alt yapısında yürütülen başarılı çalışmalar sonrasında Türk basketboluna yeni yıldızlar kazandırmanın mutluluğunu yaşıyor. Bünyesinde forma giyen sporcuların gelişimini yakından takip eden yeşil-siyahlı kulüp, sporcu bursları başta olmak üzere, gelişim kampları ve kişiye özgü antrenmanlarla dev adamlar ve potanın perilerini geleceğe hazırlıyor.

“Spor alanında hedeflediğimiz noktadayız”

Ay-yıldızlı sporcunun yaşadığı büyük gurur ve mutluluğu paylaştıklarını ifade eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, spor alanında hedefledikleri noktada olduklarını söyledi. Yıldız sporcunun transferinin ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Fadıloğlu, “Batu’nun gerek kulüpler arası organizasyonlarda ortaya koyduğu başarılı performans gerek Milli Takım ’daki üst düzey başarısıyla her zaman gurur duyduk. Basketbolcumuzun, Milli Takım forması giymesinin ardından Türkiye’nin en değerli spor kulüplerinden biri olan Galatasaray ’a transfer olması, bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Spor alanında her zaman ifade ettiğimiz gibi işin mutfağındayız. Bu platformdaki amacımız; Milli Takım kadrolarına sporcular yetiştirmek, Türk sporuna yeni değerler kazandırmaktır. Çok şükür şu anda spor alanında hedeflediğimiz noktadayız. Sporcumuzun başarısında emeği geçen herkesi yürekten tebrik ediyor, yeni sezon hazırlıklarına vakit kaybetmeden başlayan tüm sporcularımıza sağlık ve başarılı bir dönem diliyorum” dedi.

“Tüm sporcularımıza örnek olacak”

Batu Anlar’ın elde ettiği başarıyla tüm sporculara örnek olacağını ifade eden Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Alt Yapı Antrenörü Okan Altınbaş, milli sporcunun transferi sonrasında yaptığı değerlendirmede, “Türkiye Basketbol Federasyonu alt yapı faaliyetlerinde parkeye yansıttığı performansla U14 Erkek Milli Takımı’na davet edilen Batu Anlar, FIBA Alt Yapı Gelişim Projesi organizasyonu sonrasında bir kez daha milli davet aldı. 2024 Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan Yıldız Milli Takım kadrosuna dahil edilen sporcumuz, elde ettiği her başarıda daha iyisini ve ilerisini hedefledi. Velilerimizin büyük desteği, Şehitkamil Belediyemizin sporcularımızın çok yönlü gelişimine yönelik ortaya koyduğu tavır, Batu’yu hayallerini gerçekleştirmek istediği noktaya taşıdı. Profesyonelliğe giden yolda attığı bu ilk ve önemli adımda yanında olabilmek bizler adına çok kıymetli. Destek veren emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İHA

Batu Anlar, Galatasaray’a transfer oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin ve kripto haberleri barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored