featured

Birhan Emre Yazıcı: Trabzonspor yeni bir hikaye daha yazacak

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birhan Emre Yazıcı, geçtiğimiz sezon harika bir sezon geçirdiklerini ve tüm dünyada konuşulduklarını hatırlatarak “Abdullah hocamızın da söylediği gibi ‘Tarihteki yerimizi aldık. Tacı taktık. Bu dosya dünde kaldı. Yeni bir hikaye daha yazmak için yola çıkıyoruz.’ Bu açıklaması ne kadar alçak gönüllü olduğunu gösteriyor. Bizler de camia olarak hikayenin son sayfası gelinceye kadar sürece sonuna kadar sabırla destek olacağız. Bu organizasyonun bize yeni mutluluklar yaşatacağına inanıyorum“ dedi.

Yönetimin, teknik ekibin ve futbolcu kadrosunun her zaman en büyük destekçisinin taraftarlar olduğunu belirten Yazıcı, “Bizler de camia olarak üzerimize düşeni her zaman yapmaya hazırız. Yılların özlemi, hasreti artık yerini yeni sevinçlere ve mutluluklara bırakacak. Camia olarak yaptıklarımızı bütün dünya seyretti. Dev artık uyandı ve büyük bir saygı görüyoruz. İnşallah tekrar nasip olur “ifadelerini kullandı.

İHA

Birhan Emre Yazıcı: Trabzonspor yeni bir hikaye daha yazacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

BültenSpor - Spor Dünyasının Bülteni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!