featured

Deniz Çoban, Yaşar Kemal Uğurlu’nun performansını değerlendirdi: Kırmızı yanlış, penaltıyı atladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uluslararası tecrübesi olan hakemimiz Yaşar Kemal Uğurlu maç süresince standardı bir türlü yakalayamadı. Çaldığı/çalmadığı düdükler, çıkarttığı/çıkartmadığı kartlarla ciddi hatalara imza attı. 23’de Galatasaraylılar’ın Kerem’in yerde kaldığı pozisyonda penaltı beklentileri gereksizdi. Kitsiou’nun penaltıyı gerektirecek hamlesi yoktu. 31’de Abdülkerim’in gördüğü ilk sarı karta katılmıyorum. Oyuncu kayıyor ama rakibine kontrolsüz bir hamlesi yok. Pozisyonda umut vaat eden bir durum da yok. Faul bence yeterli olurdu. 13’te Torreira’ya Djilobodji’nin faulünde çıkmayan kartın, burada hiç çıkmaması gerekirdi.

Kontrolsüz bir hareket yok

38’de Kerem’in topla oynadıktan sonra, rakibi Ertuğrul’un kavalına bir hamlesi var. Bu pozisyonda Kerem’e sarı kart gerekirdi. 45’te Abdülkerim’e çıkan ikinci sarı karta katılmam mümkün değil. Abdülkerim’in rakibine kontrolsüz bir müdahalesi söz konusu değildi. Kırmızı kart hatalıydı. 48’de Boey’in yerde kaldığı pozisyonda, Mustafa’nın arkadan yaptığı müdahale bence penaltıyı gerektiriyordu, hakemin devam kararı hatalıydı. 71’de Galatasaray ’ın kazandığı penaltıda ise hakem hata yapmadı.

Deniz Çoban, Yaşar Kemal Uğurlu’nun performansını değerlendirdi: Kırmızı yanlış, penaltıyı atladı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

BültenSpor - Spor Dünyasının Bülteni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!