Loading...
27/01
20:00
logoBeşiktaş
-
logoAlanyaspor
-
27/01
20:00
logoGöztepe
-
logoBandırmaspor
-
27/01
22:30
logoRB Leipzig
-
logoStuttgart
-
27/01
23:00
logoLorient
-
logoRennes
-
27/01
20:30
logoBologna
-
logoSpezia
-
27/01
22:45
logoLecce
-
logoSalernitana
-
27/01
23:00
logoAlmeria
-
logoEspanyol
-
27/01
03:00
logoAustin
-
logoFC Cincinnati
-
27/01
03:00
logoCSKA Moscow
-
logoFK Partizan
-
27/01
03:00
logoHebar 1918
-
logoKaspyi
-
27/01
03:00
logoHirnyk Kryvyi Rih
-
logoStruga
-
27/01
03:00
logoLos Angeles Galaxy
-
logoCharlotte
-
27/01
03:00
logoPFC Beroe
-
logoMakedonija GjP
-
27/01
Canlı ( Ert. )
logoPodbrezova
0
logoLiptovsky Mikulas
0
27/01
03:00
logoPrishtina
-
logoLokomotiv Plovdiv
-
27/01
03:00
logoRadnicki Nis
-
logoMetalist 1925 Kharkiv
-
27/01
03:00
logoStart
-
logoFlekkeroy
-
27/01
03:00
logoValerenga
-
logoSarpsborg 08
-
27/01
03:00
logoVozdovac
-
logoZemplin Michalovce
-
27/01
10:00
logoBotev Plovdiv
-
logoSpartak Moscow
-
27/01
11:00
logoFK Partizan
-
logoAC Horsens
-
27/01
11:00
logoKolomna
-
logoMashuk-KMV
-
27/01
11:00
logoZenit Penza
-
logoZnamya Noginsk
-
27/01
12:00
logoMakhachkala
-
logoSpartak Nalchik
-
27/01
13:00
logoArka Gdynia
-
logoStomil Olsztyn
-
27/01
13:00
logoPuszcza Niepolomice
-
logoKS Wieczysta Krakow
-
27/01
13:30
logoHamKam
-
logoKFUM Oslo
-
27/01
14:00
logoNK Bravo
-
logoHartberg
-
27/01
14:30
logoRanders FC
-
logoSonderjyskE
-
27/01
15:00
logoDomzale
-
logoAluminij
-
27/01
15:00
logoKızılyıldız
-
logoAustria Lustenau
-
27/01
Canlı ( Ert. )
logoMidtjylland
0
logoOdense
0
27/01
15:00
logoNotodden
-
logoOdds BK
-
27/01
Canlı ( Ert. )
logoTPS Turku
0
logoFC Jazz
0
27/01
15:00
logoWisla Krakow
-
logoLASK Linz
-
27/01
15:00
logoZaglebie Sosnowiec
-
logoRuzomberok
-
27/01
15:00
logoRosenborg
-
logoTromsö
-
27/01
16:00
logoBrommapojkarna
-
logoIK Sirius
-
27/01
16:00
logoBrondby
-
logoElfsborg
-
27/01
16:00
logoLilleström
-
logoSandefjord
-
27/01
16:00
logoPuszcza Niepolomice
-
logoKarpaty Krosno
-
27/01
16:00
logoNaestved
-
logoB 93
-
27/01
16:30
logoUnterhaching
-
logoRheindorf Altach
-
27/01
17:00
logoAustria Wien
-
logoFirst Vienna
-
27/01
17:00
logoCork City
-
logoDundalk
-
27/01
17:00
logoFleetwood Town
-
logoWaterford FC
-
27/01
17:00
logoMalmö FF
-
logoFC Nordsjaelland
-
27/01
17:30
logoKoper
-
logoShakhtar Donetsk
-
27/01
19:00
logoBayern München II
-
logoBahlinger SC
-
27/01
19:00
logoKristiansund BK
-
logoBrattvag IL
-
27/01
19:00
logoPhiladelphia Union
-
logoMinnesota United
-
27/01
19:00
logoTraiskirchen
-
logoSV Horn
-
27/01
19:00
logoTrencin
-
logoVyskov
-
27/01
19:30
logoMannsdorf
-
logoFloridsdorfer AC
-
27/01
20:00
logoAustria Wien II
-
logoNeusiedl
-
27/01
20:00
logoFürstenfeld
-
logoSturm Graz II
-
27/01
20:00
logoLafnitz
-
logoStripfing
-
27/01
20:00
logoUnion Gamlit
-
logoAllerheiligen
-
27/01
20:30
logoFrohnhausen
-
logoWattenscheid 09
-
27/01
20:30
logoKapfenberger SV
-
logoKalsdorf
-
27/01
20:30
logoVilzing
-
logoASV Neumarkt
-
27/01
21:00
logoBryne
-
logoMandalskameratene
-
27/01
21:00
logoGurten
-
logoBlau-Weiss Linz
-
27/01
21:00
logoHeeslinger SC
-
logoSW Rehden
-
27/01
21:00
logoSandnes Ulf
-
logoViking
-
27/01
21:30
logoBremer SV
-
logoHemelingen
-
27/01
22:30
logoAthlone Town
-
logoSligo Rovers
-
featured

Fenerbahçe’de Antalya kampında 8 eksik

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Katar’da düzenlenen Dünya Kupası nedeniyle liglere verilen arada 6-10 Aralık 2022 tarihleri arasında Antalya’da kamp yapacak Fenerbahçe ‘nin kamp kadrosu belli oldu.

Fenerbahçe Antalya kamp kadrosu

Ertuğurul Çetin, İrfan Can Erğibayat, Muhmammed Doğukan, Szalai, Serdar Aziz, Gustavo Henrique, Lemos, Yiğit Efe, Yusuf Kocatürk, Ferdi Kadıoğlu, Willian Arao, Miguel Crespo, İsmail Yüksek, Isak Vural İrfan Can Kahveci, Mert Hakan, Miha Zajc, Henrique, Bruma, Rossi, King, Matshuayi, Serdar Dursun

638ef28c66a97c57053c8463

8 isim yok

Fenerbahçe’de Emre Mor, Altay Bayındır, Enner Valencia, Arda Güler, Ezgjan Alioski, Joao Pedro, Sangare ve Luan Peres kamp kadrosunda yer almadı.

Portekizli teknik adam Jorge Jesus lisans çıkartılmayan Lemos ve Bruma’yı da kadroya dahil etti. Jesus’un hazırlık maçlarında iki oyuncuya şans vermesi bekleniyor.

Kamp sürecinde Futbol A Takımı, Süper Lig ekiplerinden C. Alanyaspor ve İtalya Serie A ekiplerinden US Salernitana ile hazırlık maçları yapacak.

Fenerbahçe’de Antalya kampında 8 eksik

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin ve kripto haberleri barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored