featured

Galatasaray’dan, Erden Timur açıklaması!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galatasaray Başkanvekili Erden Timur hakkında gün içinde özellikle sosyal medyada cemaat liderinin toplantısında olduğuna dair görüntüler paylaşılmıştı. Sarı-Kırmızılılar’dan konuyla ilgili açıklama geldi.

62f41ea766a97c9f0d7f4848

Haberlerin gerçeklik payının olmadığının altının çizildiği açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Galatasaray Sportif A.Ş Başkan Vekilimiz Sayın Erden Timur hakkında bazı yayın mecralarında yapılan karalama amaçlı, maksatlı ve hiçbir gerçeklik payı olmayan haberleri (!) şaşkınlıkla takip etmekteyiz. Zamanlaması son derece manidar olan bu saldırıların altında yatan gerçeğin; 23. Şampiyonluk yolundaki kararlılığımızdan duyulan korku ve endişe olduğu aşikardır.

Galatasaray Spor Kulübü; Başkanından yönetimine, teknik heyetinden futbolcularına, taraftarından tüm camiasına kadar bir bütündür. Bu vesileyle bir kez daha hatırlatmak isteriz ki; bu tür manipülatif haber ve yorumlar bizleri birbirimize daha da fazla kenetler ve Galatasaray kenetlendiği zaman önünde hiçbir güç duramaz.”

Galatasaray’dan, Erden Timur açıklaması!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

BültenSpor - Spor Dünyasının Bülteni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!