Bu karşılaşmaların ardından İzmir derbisinde Altay’ı konuk edecek Göztepe , 3 maçlık periyodu 9 puanla geçerse play-off yolunu açacak. Evi Gürsel Aksel Stadı’nda geçen sezondan itibaren aylarca galibiyete hasret kaldıktan son 3 sınavda Ziraat Türkiye Kupası’nda Karbel Karaköprü Belediyespor ve Bucaspor 1928’i 2-0, ligde Altaş Denizlispor ‘u 5-0 yenen sarı-kırmızılılar, iç sahadaki seriyi pazartesi günü Keçiörengücü önünde sürdürmek istiyor. (DHA)
![featured](https://bultenspor.com/wp-content/uploads/2022/11/goztepe-kritik-esikte-xlGSnhsQ-757x1024.jpg)