featured

Kerem Aktürkoğlu’ndan transfer açıklaması

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galatasaray ‘ın yıldız oyuncusu Kerem Aktürkoğlu, Antalya kampında antrenman öncesinde açıklamalarda bulundu.

Kaptanlığıyla ilgili açıklamada bulunan Kerem Aktürkoğlu, “Kaptanlık konuşmasını Okan Hoca ve Erden Ağabey ile yaptık. Böyle bir şey düşünmüşler. Kaptanlık rolü verilmeden önce de Türkler ve yabancılar arasında köprü olma işini yapmaya çalışıyordum. Hocamızla, Erden Ağabey ile bunu konuştuk. ‘Nando ve Bafe’den sonra bu görev senin’ dediler. Ben de teşekkür ettim. Bu zamana kadar böyle bir sorumluluk almak istedim, verildi verilmedi, bazen yaptım bazen yapamadım. Genellikle sorumlulukların altından kalktım. Benden önce Selçuk, Arda, Burak, Ömer ağabeyler kaptanlık görevini yaptı. Onlardan ne öğrenip gördüysem ben de aynı şekilde takım arkadaşlarıma göstereceğim” dedi.

Transfer haberleriyle de ilgili konuşan yıldız oyuncu, “Transfer haberlerini yapan sizlersiniz, en başından beri bunları düşünmediğimi ve futbolumu düşündüğümü söyledim. Her futbolcu Avrupa’da kendisini ve ülkesini temsil etmek ister. Ben de istiyorum ama benim tek amacım var, Galatasaray’da şampiyonluk yaşamak” ifadelerini kullandı.

Kerem Aktürkoğlu’ndan transfer açıklaması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

BültenSpor - Spor Dünyasının Bülteni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!