Loading...
27/01
20:00
logoBeşiktaş
-
logoAlanyaspor
-
27/01
20:00
logoGöztepe
-
logoBandırmaspor
-
27/01
22:30
logoRB Leipzig
-
logoStuttgart
-
27/01
23:00
logoLorient
-
logoRennes
-
27/01
20:30
logoBologna
-
logoSpezia
-
27/01
22:45
logoLecce
-
logoSalernitana
-
27/01
23:00
logoAlmeria
-
logoEspanyol
-
27/01
03:00
logoAustin
-
logoFC Cincinnati
-
27/01
03:00
logoLos Angeles Galaxy
-
logoCharlotte
-
27/01
Canlı ( Ert. )
logoPodbrezova
0
logoLiptovsky Mikulas
0
27/01
10:00
logoBotev Plovdiv
-
logoSpartak Moscow
-
27/01
11:00
logoFK Partizan
-
logoAC Horsens
-
27/01
Canlı ( 21 )
logoKolomna
0
logoMashuk-KMV
0
27/01
Canlı ( 24 )
logoZenit Penza
0
logoZnamya Noginsk
0
27/01
12:00
logoMakhachkala
-
logoSpartak Nalchik
-
27/01
13:00
logoArka Gdynia
-
logoStomil Olsztyn
-
27/01
13:00
logoHamKam
-
logoKFUM Oslo
-
27/01
13:00
logoPFC Beroe
-
logoMakedonija GjP
-
27/01
13:00
logoPuszcza Niepolomice
-
logoKS Wieczysta Krakow
-
27/01
14:00
logoNK Bravo
-
logoHartberg
-
27/01
14:30
logoRanders FC
-
logoSonderjyskE
-
27/01
15:00
logoDomzale
-
logoAluminij
-
27/01
15:00
logoKızılyıldız
-
logoAustria Lustenau
-
27/01
Canlı ( Ert. )
logoMidtjylland
0
logoOdense
0
27/01
15:00
logoNotodden
-
logoOdds BK
-
27/01
Canlı ( Ert. )
logoTPS Turku
0
logoFC Jazz
0
27/01
15:00
logoValerenga
-
logoSarpsborg 08
-
27/01
15:00
logoWisla Krakow
-
logoLASK Linz
-
27/01
15:00
logoZaglebie Sosnowiec
-
logoRuzomberok
-
27/01
15:00
logoRosenborg
-
logoTromsö
-
27/01
15:30
logoHebar 1918
-
logoKaspyi
-
27/01
15:30
logoPrishtina
-
logoLokomotiv Plovdiv
-
27/01
15:30
logoVozdovac
-
logoZemplin Michalovce
-
27/01
16:00
logoBrommapojkarna
-
logoIK Sirius
-
27/01
16:00
logoBrondby
-
logoElfsborg
-
27/01
16:00
logoLilleström
-
logoSandefjord
-
27/01
16:00
logoPuszcza Niepolomice
-
logoKarpaty Krosno
-
27/01
16:00
logoNaestved
-
logoB 93
-
27/01
16:30
logoUnterhaching
-
logoRheindorf Altach
-
27/01
17:00
logoAustria Wien
-
logoFirst Vienna
-
27/01
17:00
logoBayern München II
-
logoBahlinger SC
-
27/01
17:00
logoCSKA Moscow
-
logoFK Partizan
-
27/01
17:00
logoCork City
-
logoDundalk
-
27/01
17:00
logoFleetwood Town
-
logoWaterford FC
-
27/01
17:00
logoHirnyk Kryvyi Rih
-
logoStruga
-
27/01
17:00
logoRadnicki Nis
-
logoMetalist 1925 Kharkiv
-
27/01
17:00
logoMalmö FF
-
logoFC Nordsjaelland
-
27/01
17:30
logoKoper
-
logoShakhtar Donetsk
-
27/01
19:00
logoKristiansund BK
-
logoBrattvag IL
-
27/01
19:00
logoPhiladelphia Union
-
logoMinnesota United
-
27/01
19:00
logoStart
-
logoFlekkeroy
-
27/01
19:00
logoTraiskirchen
-
logoSV Horn
-
27/01
19:00
logoTrencin
-
logoVyskov
-
27/01
19:30
logoMannsdorf
-
logoFloridsdorfer AC
-
27/01
20:00
logoAustria Wien II
-
logoNeusiedl
-
27/01
20:00
logoFürstenfeld
-
logoSturm Graz II
-
27/01
20:00
logoLafnitz
-
logoStripfing
-
27/01
20:00
logoUnion Gamlit
-
logoAllerheiligen
-
27/01
20:30
logoFrohnhausen
-
logoWattenscheid 09
-
27/01
20:30
logoKapfenberger SV
-
logoKalsdorf
-
27/01
20:30
logoVilzing
-
logoASV Neumarkt
-
27/01
21:00
logoBryne
-
logoMandalskameratene
-
27/01
21:00
logoGurten
-
logoBlau-Weiss Linz
-
27/01
21:00
logoHeeslinger SC
-
logoSW Rehden
-
27/01
21:00
logoSandnes Ulf
-
logoViking
-
27/01
21:30
logoBremer SV
-
logoHemelingen
-
27/01
22:30
logoAthlone Town
-
logoSligo Rovers
-
featured

Milli yüzücü, Merve Tuncel dünya beşincisi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Avustralya’da devam eden Dünya Kısa Kulvar (25m) Yüzme Şampiyonası’nın 2. gününde 4 sporcumuz ve bir takımımız havuza girdi. En iyi derece ise bu sezona farklı uluslararası turnuvalarda aldığı madalyalarla damgasını vuran Merve Tuncel’den geldi.

Merve Tuncel 800m serbestte 8:17.89’luk derecesiyle Dünya 5.’liği elde etti. Milli sporcumuz, Eylül ayındaki 2022 Avrupa Su Sporları (50m) Şampiyonası’nda 800m’de bronz madalya kazanarak, uzun kulvarda ülkemize madalya kazanan ilk kadın yüzücü olarak tarihe geçmişti. 800m’de bir diğer sporcumuz Deniz Ertan ise (8:29.92) 11. sırada yer aldı. 100m kurbağalamada Emre Sakçı 57.70’le 13. sıradan yarıfinale kalırken, bu bölümde 57.65’le finale giremedi.

Aynı yarıştaki Berkay Öğretir de 58.27’yle elemelerde 26. sırada yer aldı. Doruk Tekin, Emre Sakçı, Nida Üstündağ ve Merve Tuncel’den oluşan Karışık Takımımız 4x50m Karışık elemelerinde 1:44.49’yla 19. sırada kaldı ve finale çıkamadı.

Milli yüzücü, Merve Tuncel dünya beşincisi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin ve kripto haberleri barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored