Romanya’da düzenlenen Dünya Plaj Güreşi Serisi’ne katılan Milli Takımımız, 4 madalya elde etti. Türkiye Güreş Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, Dünya Plaj Güreşi Serisi’nin final etabı Köstence’de gerçekleştirildi. Erkeklerde +90 kiloda Fatih Yaşarlı altın, 90 kiloda Mahmut Özkaya ve 70 kiloda Yunus Çoşkun bronz madalya kazandı. Kadınlarda ise 50 kiloda mücadele eden Emine Çataloğlu, bronz madalyanın sahibi oldu.
![featured](https://bultenspor.com/wp-content/uploads/2022/09/plaj-guresinde-dort-madalya-sdsD7sb5-1024x576.jpg)