Loading...
27/01
20:00
logoBeşiktaş
-
logoAlanyaspor
-
27/01
20:00
logoGöztepe
-
logoBandırmaspor
-
27/01
22:30
logoRB Leipzig
-
logoStuttgart
-
27/01
23:00
logoLorient
-
logoRennes
-
27/01
20:30
logoBologna
-
logoSpezia
-
27/01
22:45
logoLecce
-
logoSalernitana
-
27/01
23:00
logoAlmeria
-
logoEspanyol
-
27/01
03:00
logoAustin
-
logoFC Cincinnati
-
27/01
03:00
logoLos Angeles Galaxy
-
logoCharlotte
-
27/01
Canlı ( Ert. )
logoPodbrezova
0
logoLiptovsky Mikulas
0
27/01
10:00
logoBotev Plovdiv
-
logoSpartak Moscow
-
27/01
11:00
logoFK Partizan
-
logoAC Horsens
-
27/01
Canlı ( 44 )
logoKolomna
1
logoMashuk-KMV
0
27/01
Canlı ( IY )
logoZenit Penza
0
logoZnamya Noginsk
0
27/01
12:00
logoMakhachkala
-
logoSpartak Nalchik
-
27/01
13:00
logoArka Gdynia
-
logoStomil Olsztyn
-
27/01
13:00
logoHamKam
-
logoKFUM Oslo
-
27/01
13:00
logoPFC Beroe
-
logoMakedonija GjP
-
27/01
13:00
logoPuszcza Niepolomice
-
logoKS Wieczysta Krakow
-
27/01
14:00
logoNK Bravo
-
logoHartberg
-
27/01
14:30
logoRanders FC
-
logoSonderjyskE
-
27/01
15:00
logoDomzale
-
logoAluminij
-
27/01
15:00
logoKızılyıldız
-
logoAustria Lustenau
-
27/01
Canlı ( Ert. )
logoMidtjylland
0
logoOdense
0
27/01
15:00
logoNotodden
-
logoOdds BK
-
27/01
Canlı ( Ert. )
logoTPS Turku
0
logoFC Jazz
0
27/01
15:00
logoValerenga
-
logoSarpsborg 08
-
27/01
15:00
logoWisla Krakow
-
logoLASK Linz
-
27/01
15:00
logoZaglebie Sosnowiec
-
logoRuzomberok
-
27/01
15:00
logoRosenborg
-
logoTromsö
-
27/01
15:30
logoHebar 1918
-
logoKaspyi
-
27/01
15:30
logoPrishtina
-
logoLokomotiv Plovdiv
-
27/01
15:30
logoVozdovac
-
logoZemplin Michalovce
-
27/01
16:00
logoBrommapojkarna
-
logoIK Sirius
-
27/01
16:00
logoBrondby
-
logoElfsborg
-
27/01
16:00
logoLilleström
-
logoSandefjord
-
27/01
16:00
logoPuszcza Niepolomice
-
logoKarpaty Krosno
-
27/01
16:00
logoNaestved
-
logoB 93
-
27/01
16:30
logoUnterhaching
-
logoRheindorf Altach
-
27/01
17:00
logoAustria Wien
-
logoFirst Vienna
-
27/01
17:00
logoBayern München II
-
logoBahlinger SC
-
27/01
17:00
logoCSKA Moscow
-
logoFK Partizan
-
27/01
17:00
logoCork City
-
logoDundalk
-
27/01
17:00
logoFleetwood Town
-
logoWaterford FC
-
27/01
17:00
logoHirnyk Kryvyi Rih
-
logoStruga
-
27/01
17:00
logoRadnicki Nis
-
logoMetalist 1925 Kharkiv
-
27/01
17:00
logoMalmö FF
-
logoFC Nordsjaelland
-
27/01
17:30
logoKoper
-
logoShakhtar Donetsk
-
27/01
19:00
logoKristiansund BK
-
logoBrattvag IL
-
27/01
19:00
logoPhiladelphia Union
-
logoMinnesota United
-
27/01
19:00
logoStart
-
logoFlekkeroy
-
27/01
19:00
logoTraiskirchen
-
logoSV Horn
-
27/01
19:00
logoTrencin
-
logoVyskov
-
27/01
19:30
logoMannsdorf
-
logoFloridsdorfer AC
-
27/01
20:00
logoAustria Wien II
-
logoNeusiedl
-
27/01
20:00
logoFürstenfeld
-
logoSturm Graz II
-
27/01
20:00
logoLafnitz
-
logoStripfing
-
27/01
20:00
logoUnion Gamlit
-
logoAllerheiligen
-
27/01
20:30
logoFrohnhausen
-
logoWattenscheid 09
-
27/01
20:30
logoKapfenberger SV
-
logoKalsdorf
-
27/01
20:30
logoVilzing
-
logoASV Neumarkt
-
27/01
21:00
logoBryne
-
logoMandalskameratene
-
27/01
21:00
logoGurten
-
logoBlau-Weiss Linz
-
27/01
21:00
logoHeeslinger SC
-
logoSW Rehden
-
27/01
21:00
logoSandnes Ulf
-
logoViking
-
27/01
21:30
logoBremer SV
-
logoHemelingen
-
27/01
22:30
logoAthlone Town
-
logoSligo Rovers
-
featured

ABB sporcuları Türkiye Taekwondo Şampiyonasında 5 madalya kazandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara Büyükşehir Belediyesinin bünyesinde yer alan spor kulüplerinin başarısı devam ediyor. 15-18 Aralık tarihleri arasında Isparta’da düzenlenen 609 kulüp ve 4 bin sporcunun katıldığı Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’na katılan Ankara Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, kazandığı 5 madalya ile erkekler kategorisinde Türkiye şampiyonluğuna ulaşırken, kadınlarda üçüncü, genel klasmanda ise ikinci oldu.

4 altın, 1 bronz madalya

Ankara Büyükşehir Belediyesi sporcuları 15-18 Aralık tarihleri arasında Isparta’da yapılan, toplamda 4 bin sporcu ve 609 kulübün katıldığı Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’na katılan Ankara Büyükşehir Belediyesi Spor tarihi bir başarıya imza attı. Turnuvada 4 altın 1 bronz madalya olmak üzere toplam 5 madalya kazanan Ankara Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü; erkekler kategorisinde Türkiye şampiyonluğuna ulaşırken kadınlar kategorisinde üçüncü, genel klasmanda ise ikinci oldu. 58 kg erkeklerde İbrahim Öter, 63 kg erkeklerde Oğuzhan Kılıçkaya, 87 kg erkeklerde Haltan Uygun, 57 kg bayanlarda Zehra Kaygısız altın madalya; 73 kg bayanlarda Dilara Arslan ise bronz madalya kazandı. (İHA)

ABB sporcuları Türkiye Taekwondo Şampiyonasında 5 madalya kazandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin ve kripto haberleri barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored