Loading...
10/12
13:30
logoKeçiörengücü
-
logoAdanaspor
-
10/12
13:30
logoTuzlaspor
-
logoÇaykur Rizespor
-
10/12
16:00
logoDenizlispor
-
logoAltay
-
10/12
19:00
logoGöztepe
-
logoManisa FK
-
10/12
15:00
logoBlackburn Rovers
-
logoPreston North End
-
10/12
15:30
logoRotherham United
-
logoBristol City
-
10/12
17:00
logoReading
-
logoCoventry
-
10/12
18:00
logoSwansea City
-
logoNorwich City
-
10/12
18:00
logoSheffield United
-
logoHuddersfield Town
-
10/12
18:00
logoStoke City
-
logoCardiff City
-
10/12
18:00
logoBlackpool
-
logoBirmingham
-
10/12
18:00
logoMillwall
-
logoWigan Athletic
-
10/12
18:00
logoMiddlesbrough
-
logoLuton Town
-
10/12
18:00
logoFas
-
logoPortekiz
-
10/12
22:00
logoİngiltere
-
logoFransa
-
10/12
03:00
logoOsasuna
-
logoLorient
-
10/12
03:00
logoRennes
-
logoCeltic
-
10/12
12:30
logoMKE Ankaragücü
-
logoSivasspor
-
10/12
13:00
logoNice
-
logoGirona
-
10/12
13:00
logoWidzew Lodz
-
logoRukh Vynnyky
-
10/12
13:30
logoValladolid
-
logoLille
-
10/12
13:30
logoJastrzebie Zdroj
-
logoSKRA Czestochowa
-
10/12
14:00
logoArka Gdynia
-
logoChojniczanka Chojnice
-
10/12
14:00
logoGornik Zabrze
-
logoMiedz Legnica
-
10/12
14:00
logoKarkonosze Jelenia Gora
-
logoJablonec
-
10/12
14:00
logoKatowice
-
logoKorona Kielce
-
10/12
14:00
logoLegia Warszawa
-
logoMotor Lublin
-
10/12
15:00
logoClub Brugge
-
logoExcelsior
-
10/12
15:00
logoWolfsburg
-
logoFC Nordsjaelland
-
10/12
15:00
logoFeyenoord
-
logoKV Oostende
-
10/12
15:00
logoPaderborn
-
logoOsnabrück
-
10/12
15:00
logoOsasuna
-
logoLorient
-
10/12
15:00
logoBaşakşehir FK
-
logoWesterlo
-
10/12
16:00
logoAugsburg
-
logoGrasshoppers
-
10/12
16:00
logoBayer Leverkusen
-
logoRangers
-
10/12
16:00
logoBohemians 1905 II
-
logoSokol Lom
-
10/12
Canlı ( Ert. )
logoDundee United
0
logoAyr United
0
10/12
16:00
logoFenerbahçe
-
logoSalernitana
-
10/12
16:00
logoSt. Pölten
-
logoLASK Linz
-
10/12
16:00
logoWil 1900
-
logoFreiburg II
-
10/12
17:00
logoUdinese
-
logoWest Ham United
-
10/12
18:00
logoEspanyol
-
logoTorino
-
10/12
18:00
logoQuevilly
-
logoLaval
-
10/12
18:00
logoTrabzonspor
-
logoKasımpaşa
-
10/12
19:00
logoTwente
-
logoSparta Rotterdam
-
10/12
19:30
logoBasel
-
logoWaldhof Mannheim
-
10/12
20:00
logoReal Betis
-
logoManchester United
-
10/12
20:00
logoOlympiakos
-
logoNottingham Forest
-
10/12
20:00
logoGalatasaray
-
logoAdana Demirspor
-
featured

Fenerbahçe Gelişim, İzmit’ten galip dönüyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fenerbahçe Gelişim, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin 9. haftasında konuk olduğu İzmit Belediyespor’u 80-77 mağlup etti.

Salon: İzmit Atatürk

Hakemler: İbrahim Altıntaş xx, Buğra Çağatay Savaş xx, Kubilay Serdar Duran xx

İzmit Belediyespor: Senay Zeybek xx 10, Nur Sezen Yavuz x 3, Derya Kavak x, Deniz Aygül xxx 17, Betül Erkoyuncu x, Kym Danae Royster xxx 17, Candide Öztürk x 1, Ezgi Manlacı xxx 9, Kardelen Gezgin xx 5, Betül Pehlivan xxx 15

Başantrenör: Hasan Fırat Okul

Fenerbahçe Gelişim: Elif İstanbulluoğlu xx 4, İrem Erdik xx 5, Doğa Adıcan xx 7, Ayşenaz Kurtuldum xx 9, Mina Dordevic xxx 20, Sudenur Akarpa x 3, Selin Rachel Gül xxx 15, Selen İrem Baş xx 8, Ayşe Yılmaz xx 9

Başantrenör: Ömer Buharalı

1. Periyot: 15-20 ( Fenerbahçe Gelişim lehine)

Devre: 41-41

3. Periyot: 65-65

Fenerbahçe Gelişim, İzmit’ten galip dönüyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

magazin haberleri güncel magazin haberleri barış okan fındık bitcoin ve kripto haberleri casino siteleri bahis siteleri slot siteleri elektrikli bisiklet kiti bafang mid drive dönüşüm kiti elektrikli bisiklet elektrikli motor reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul mertcan ermiş ib international school diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored head mile