featured

Fenerbahçe’nin yeni transferi Willian Arao: Canımı vermeye geldim

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fenerbahçe Yöneticisi Selahattin Baki, “Benim için özel bir transfer çünkü ben, kendisini 2019 yılında Brezilya’da canlı izleme fırsatı bulmuştum. Aradan 3 sene geçti, Jesus hocamız olarak geldi ve kendisinin transfer listesindeki ilk 2-3 oyuncudan bir tanesiydi, genel transfer listesinden bahsediyorum. Hiç de kolay bir transfer olmadı. Ama günün sonunda kendisinin de tutkulu bir şekilde Fenerbahçe’ye gelmeye çalışmasıyla, bizim bu dik duruşumuzla, ısrarımızla işi bitirdik. Artık bugün itibarıyla Fenerbahçemize hayırlı olsun. Çok iyi bir karakteri kadromuza kattık. İyi futbolcu olmasının ötesinde özel bir karakter aldık.” şeklinde konuştu.

Yeni transfer Willian Arao ise “Çok mutluyum. Umarım hedeflerimize ulaşacağız. Hem ben hem de Fenerbahçe hepimiz, hep beraber mutlu olacağız. Her top, her maç için sonuna kadar savaşacağım. Bu kulüp için hayatımı ortaya koyacağım. Canımı vermeye geldim ve umarım çok başarılı olacağız.” dedi.

Fenerbahçe’nin yeni transferi Willian Arao: Canımı vermeye geldim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

BültenSpor - Spor Dünyasının Bülteni ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!