Loading...
03/02
20:00
logoAltay
-
logoAdanaspor
-
03/02
23:00
logoChelsea
-
logoFulham
-
03/02
22:30
logoAugsburg
-
logoBayer Leverkusen
-
03/02
23:00
logoAthletic Bilbao
-
logoCadiz
-
03/02
23:00
logoWest Bromwich
-
logoCoventry
-
03/02
03:00
logoAIK
-
logoBrondby
-
03/02
Canlı ( Ert. )
logoLudogorets Razgrad
0
logoVendsyssel FF
0
03/02
11:30
logoFakel
-
logoAndijan
-
03/02
11:30
logoVolga Ulyanovsk
-
logoNizhny Novgorod
-
03/02
11:45
logoKrylya Sovetov
-
logoShinnik
-
03/02
13:00
logoKrylya Sovetov
-
logoFK Orenburg
-
03/02
Bitti
logoLokomotiv Plovdiv
2
logoMaritsa Plovdiv
1
03/02
Bitti
logoSarpsborg 08
1
logoHamKam
2
03/02
13:30
logoAalesund
-
logoHodd
-
03/02
Bitti
logoAustria Wien II
2
logoSV Horn
0
03/02
14:00
logoOdra Opole
-
logoOpava
-
03/02
Bitti
logoPFC Beroe
0
logoYantra 1919
0
03/02
14:30
logoOdense
-
logoSabah
-
03/02
14:30
logoSabah
-
logoOdense
-
03/02
Canlı ( 90 )
logoAugsburg II
3
logoUlm 1846
4
03/02
15:00
logoKF Gostivari
-
logoMetalist 1925 Kharkiv
-
03/02
Bitti
logoOhrid
0
logoRabotnicki
3
03/02
Bitti
logoSandecja Nowy Sacz
0
logoZemplin Michalovce
0
03/02
15:30
logoLodzki KS
-
logoCsikszereda
-
03/02
Bitti
logoZilina II
5
logoDukla Prag II
5
03/02
Canlı ( IY )
logoAalborg
0
logoIK Sirius
1
03/02
16:00
logoAustria Lustenau
-
logoFC Dornbirn 1913
-
03/02
Canlı ( IY )
logoLilleström
1
logoStabaek
1
03/02
16:00
logoTorpedo Kutaisi
-
logoMetal Kharkiv
-
03/02
16:00
logoTrencin
-
logoSamorin
-
03/02
Canlı ( 38 )
logoUnterhaching
1
logoVorwarts Steyr
1
03/02
17:00
logoArda Kardzhali
-
logoVendsyssel FF
-
03/02
17:00
logoAustria Wien
-
logoFloridsdorfer AC
-
03/02
Canlı ( Ert. )
logoDynamo Kiev
0
logoPolessya
0
03/02
17:00
logoFakel
-
logoChayka
-
03/02
17:00
logoGIF Sundsvall
-
logoGefle
-
03/02
17:00
logoKalmar
-
logoMjallby
-
03/02
17:00
logoKoper
-
logoDunajska Streda
-
03/02
Canlı ( Ert. )
logoLudogorets Razgrad
0
logoDynamo Kiev
0
03/02
17:30
logoEsbjerg
-
logoStart
-
03/02
17:30
logoKAMAZ
-
logoShinnik
-
03/02
17:30
logoMakhachkala
-
logoKuban Krasnodar
-
03/02
18:00
logoDegerfors
-
logoAFC Eskilstuna
-
03/02
18:00
logoMalmö FF
-
logoFC Dallas
-
03/02
19:00
logoProstejov
-
logoHanacka
-
03/02
19:30
logoGleisdorf
-
logoLafnitz
-
03/02
19:30
logoKrasnodar
-
logoFC Sochi
-
03/02
20:00
logoAdmira Wacker
-
logoMannsdorf
-
03/02
20:00
logoArna-Bjornar
-
logoBrann II
-
03/02
20:00
logoFirst Vienna
-
logoDonau
-
03/02
20:00
logoFomat Martin
-
logoDolny Kubin
-
03/02
20:00
logoKristiansund BK
-
logoSK Traeff
-
03/02
20:30
logoFram Larvik
-
logoArendal
-
03/02
20:30
logoRain / Lech
-
logoEhekirchen
-
03/02
20:30
logoStjordals-Blink
-
logoVerdal
-
03/02
21:00
logoAstoria Walldorf
-
logoTürkspor Neckarsulm
-
03/02
21:00
logoEiger
-
logoEgersunds
-
03/02
21:00
logoLeobendorf
-
logoLangenrohr
-
03/02
21:30
logoSligo Rovers
-
logoWexford Youths
-
03/02
Canlı ( Ert. )
logoDerry City
0
logoBray Wanderers
0
03/02
22:00
logoGalway United
-
logoCork City
-
03/02
22:45
logoDrogheda United
-
logoDundalk
-
featured

Tarsus idman Yurdu’nda Murat Gül başkan oldu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tarsus İdman Yurdu Kulübü’nde Olağanüstü Seçimli Kongre yapıldı. 159 oyun kullanıldığı seçimde, beyaz listeye sahip Murat Gül 110 oy alırken, sarı liste ile yarışan Yemliha Şahin 48 oy aldı. 1 oyun geçersiz sayıldığı kongrede Murat Gül’ün listesi şu şekilde oluştu:

Başkan Murat Gül, Ali Tekirdağ, Cem Erpehlivan, Yusuf Balcı, Zülfikar Polat, Kasım Kanbal, Ersin Uyar, Mehmet Erdem, İbrahim Halil Küçükoğlu, Av. Kasım Onur Gülşen, Erdal Acer, Mahmut Kahraman, Çağrı Yazlık, Yılmaz Talay ve Cem Kavalcı.

Kongrede açıklamalarda bulunan Başkan Gül, “Tarsus İdman Yurdu için kent olarak birlikte başaracağız. Esnaf bereket Tarsus İdman Yurdu’na hareket gelecek, hepinize teşekkür ediyorum” dedi. (İHA)

Tarsus idman Yurdu’nda Murat Gül başkan oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin ve kripto haberleri barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored