Loading...
03/02
Bitti
logoAltay
0
logoAdanaspor
1
03/02
Bitti
logoChelsea
0
logoFulham
0
03/02
Bitti
logoAugsburg
1
logoBayer Leverkusen
0
03/02
Bitti
logoAthletic Bilbao
4
logoCadiz
1
03/02
Bitti
logoWest Bromwich
1
logoCoventry
0
03/02
03:00
logoAIK
-
logoBrondby
-
03/02
Canlı ( Ert. )
logoLudogorets Razgrad
0
logoVendsyssel FF
0
03/02
Bitti
logoFakel
4
logoAndijan
1
03/02
Bitti
logoVolga Ulyanovsk
1
logoNizhny Novgorod
0
03/02
Bitti
logoKrylya Sovetov
1
logoShinnik
2
03/02
Bitti
logoKrylya Sovetov
3
logoFK Orenburg
3
03/02
Bitti
logoLokomotiv Plovdiv
2
logoMaritsa Plovdiv
1
03/02
Bitti
logoSarpsborg 08
1
logoHamKam
2
03/02
Bitti
logoAalesund
2
logoHodd
1
03/02
Bitti
logoAustria Wien II
2
logoSV Horn
0
03/02
Bitti
logoOdra Opole
0
logoOpava
1
03/02
Bitti
logoPFC Beroe
0
logoYantra 1919
0
03/02
Bitti
logoOdense
0
logoSabah
1
03/02
14:30
logoSabah
-
logoOdense
-
03/02
Bitti
logoAugsburg II
3
logoUlm 1846
4
03/02
Bitti
logoKF Gostivari
0
logoMetalist 1925 Kharkiv
1
03/02
Bitti
logoOhrid
0
logoRabotnicki
3
03/02
Bitti
logoSandecja Nowy Sacz
0
logoZemplin Michalovce
0
03/02
Bitti
logoLodzki KS
1
logoCsikszereda
1
03/02
Bitti
logoNaestved
0
logoFC Fredericia
3
03/02
Bitti
logoZilina II
5
logoDukla Prag II
5
03/02
Bitti
logoAalborg
1
logoIK Sirius
2
03/02
Bitti
logoAustria Lustenau
1
logoFC Dornbirn 1913
3
03/02
Bitti
logoLilleström
2
logoStabaek
2
03/02
Bitti
logoTorpedo Kutaisi
0
logoMetal Kharkiv
0
03/02
Canlı ( Ert. )
logoTrencin
0
logoSamorin
0
03/02
Bitti
logoUnterhaching
2
logoVorwarts Steyr
2
03/02
Bitti
logoNizhny Novgorod
2
logoKaspyi
0
03/02
17:00
logoArda Kardzhali
-
logoVendsyssel FF
-
03/02
Bitti
logoAustria Wien
1
logoFloridsdorfer AC
1
03/02
Canlı ( Ert. )
logoDynamo Kiev
0
logoPolessya
0
03/02
17:00
logoFakel
-
logoChayka
-
03/02
Bitti
logoGIF Sundsvall
1
logoGefle
1
03/02
Bitti
logoKalmar
4
logoMjallby
1
03/02
Bitti
logoKoper
1
logoDunajska Streda
1
03/02
Canlı ( Ert. )
logoLudogorets Razgrad
0
logoDynamo Kiev
0
03/02
17:00
logoRadomlje
-
logoDob
-
03/02
Bitti
logoEsbjerg
1
logoStart
1
03/02
17:30
logoKAMAZ
-
logoShinnik
-
03/02
17:30
logoMakhachkala
-
logoKuban Krasnodar
-
03/02
Bitti
logoDegerfors
1
logoAFC Eskilstuna
0
03/02
Bitti
logoMalmö FF
0
logoFC Dallas
0
03/02
Bitti
logoProstejov
0
logoHanacka
1
03/02
19:30
logoGleisdorf
-
logoLafnitz
-
03/02
Bitti
logoKrasnodar
1
logoFC Sochi
0
03/02
20:00
logoAdmira Wacker
-
logoMannsdorf
-
03/02
20:00
logoArna-Bjornar
-
logoBrann II
-
03/02
20:00
logoFirst Vienna
-
logoDonau
-
03/02
20:00
logoFomat Martin
-
logoDolny Kubin
-
03/02
20:00
logoKristiansund BK
-
logoSK Traeff
-
03/02
Bitti
logoStjordals-Blink
3
logoVerdal
0
03/02
Bitti
logoFram Larvik
1
logoArendal
2
03/02
20:30
logoRain / Lech
-
logoEhekirchen
-
03/02
Bitti
logoAstoria Walldorf
2
logoTürkspor Neckarsulm
0
03/02
21:00
logoEiger
-
logoEgersunds
-
03/02
21:00
logoLeobendorf
-
logoLangenrohr
-
03/02
Bitti
logoSligo Rovers
1
logoWexford Youths
2
03/02
Bitti
logoVoitsberg
2
logoSt. Anna
2
03/02
Canlı ( Ert. )
logoDerry City
0
logoBray Wanderers
0
03/02
22:00
logoGalway United
-
logoCork City
-
03/02
Canlı ( Pen )
logoDrogheda United
0
logoDundalk
0
featured

Gençler, İtalya’da madalya arıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Masa Tenisi U13 Milli Takımı’nda yer alan sporcular Görkem Öçal, Kenan Eren Kahraman, Nil Başaran ve Buse Koçak, İtalya’nın Biella şehrinde düzenlenecek olan Akdeniz Kupası öncesinde Kocaeli’de hazırlık kampı yaptı.

Derince Şehit Er Kaan Arlı Spor Salonu’nda bir araya gelen Milli sporcular, Milli Takım Antrenörü Yasemin Çepnioğlu yönetiminde 3 gün boyunca raket sallayıp, ter döktü. Kampın tamamlanmasının ardından İtalya’ya gidecek olan sporcular, İtalya’dan altın madalyayla dönerek Türkiye’yi gururlandırmayı hedefliyor.

Gençler, İtalya’da madalya arıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin ve kripto haberleri barış okan fındık reklam ajansı burs özel okul kolej uluslararası okul ib diş hastanesi offshoreserver offshore streaming server offshore dedicated offshore server dmca ignored